Chytrá řešení

Interaktivní schodiště

Luxifer.cz

Naše inovativní osvětlovací systémy jsou speciálně vyvinuty pro schodiště, chodby a přístupové cesty. Na každém kroku pocítíte výhody tohoto interaktivního řešení, kdy se osvětlení řídí vaším pohybem.

Toto řešení funguje automaticky a nezávisle na okolním systému osvětlení. Náš vysoce funkční prvek je připraven vám sloužit a poskytnout bezpečí na vaší cestě, zároveň se jedná o chytré a energeticky nenáročné řešení. Osvětlení schodiště, chodby a přístupové cesty je řešeno ve spojení s LED technologií, proto se jedná o velmi úsporný celek.  

"Profesionální" řídící modul je zvláště výkonný, takže je ideální pro prémiové budovy a do sofistikovaných vývojových projektů. Modulární konstrukce regulátoru umožňuje prakticky neomezenou expanzi, a přístroj je navržen tak, aby se vešel do síťových rozvodů. Řídicí modul je vhodný pro vnitřní i venkovní použití.

Snímač denního světla deaktivuje systém automatizace během dne a znovu jej spustí za soumrkau. Tato funkce, spolu s nízkou spotřebou pouhých 0,5 W, vám zaručí značné úspory energie.

 

 

Kontaktujte nás

Nenašli jste hledané informace? Využijte kontaktního formuláře, Váš dotaz zodpovíme nejbližší možné době.

Kontaktujte nás

Provozovatel : Luxifer CZ s.r.o.
Showroom : Škrétova 4, Praha 2, 120 00
Telefon : + 420 603 808 128
E-mail : info@luxifer.cz
Bankovní spojení : 3322910/5500
IČO: 02742853, DIČ CZ02742853
jsme plátci DPH